Salvador Dali litografi

292496

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Flordali, Soleil färglitografi på japanpaper, signerad och numrerad 138/175, ca 78x56 cm
Literatur: Michler/Löpsinger 228

Rum 11

Salvador Dali litografi
Budhistorik (6 bud)
1721527
10 500
1720478
9 800
1720475
9 200
1710243
6 200
1705214

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.