Rolex Cellini armbandsur

292333

ROLEX, herrarmbandsur, 18 k guld, Cellini, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé, ref: 3602, cal: 1600, boett nr: 1596861, diameter 33 mm

Glas med repor, slitage, ej orginalarmband samt spänne

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Herrklockor

Nybrogatan 32, Stockholm

Rolex Cellini armbandsur

Budhistorik (17 bud)
1742627
13 500
1742623
13 000
1742621
12 500
1742617
12 000
1742597
11 000

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.