IWC armbandsur i 18 k

292332

IWC, herrarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé, tavlan märkt Beyer, boett nr: 818 AD, 1889485, cal: 854, verk nr: 1887665, diameter 35 mm

Ej originalarmband samt krona, glas med repor

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Herrklockor

Nybrogatan 32, Stockholm

IWC armbandsur i 18 k

Budhistorik (28 bud)
1740759
12 500
1740752
12 000
1740446
11 500
1740718
11 000
1740446
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.