Vinflaskor grafiska blad

292260

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (4) Vinflaskor, signerade, EA, grafiska blad, varierande mått
PROVENIENS: Galleri Ferm

Fack 1

Vinflaskor grafiska blad

Budhistorik (3 bud)

1727198
450
1730745
1727198

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.