TH Müller grafiskt blad med applikationer

292258

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, signerad TH Müller, 40/40, grafiskt blad med applikationer, bladmått ca 76 x 56 cm,
PROVENIENS: Galleri Ferm

Fack 12

Budhistorik (9 bud)
1734838
1 300
1734835
1734834
1734831
1734611
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.