Komposition grafiskt blad med applikationer

292256

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, signerad TH Müller, 39/40, grafiskt blad med applikationer, bladmått ca 76 x 56 cm,
PROVENIENS: Galleri Ferm

Fack 12

Budhistorik (8 bud)
1736238
1 400
1736233
1 300
1736236
1 300
1736233
1736232

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.