Bent-Göran Karlsson oljemålning

292252

BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954): "Ballerinor", signerad BG Karlsson, olja på duk, ca 200 x 150 cm
PROVENIENS: Galleri Ferm

Rum 14

Budhistorik (30 bud)
1735996
42 000
1736003
40 000
1735996
39 000
1736002
38 000
1735996
37 000

Slutpris SEK:
42 000
4 229 EUR, 4 805 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.