Patek Philippe Golden Ellipse

292179

PATEK PHILIPPE, 18 k guld, Golden Ellipse, 1980-tal, quartz, datum, originalarmband samt spänne i 18 k guld, blå urtavla, ref: 3788J-SCI, verk nr: 1580632, boett nr: 2819858, diameter 26 mm, inkl. servicekvitto från 2008 samt original läderetui

Boett med smärre slitage

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Patek Philippe Golden Ellipse

Budhistorik (17 bud)
1735153
25 000
1735152
21 000
1735149
20 000
1735148
18 000
1735147
16 500

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.