Juvenia armbandsur 18 k

291910

JUVENIA, 18 k vitguld, damarmbandsur, 1970-tal, mekaniskt urverk (manuell), lapis lazuli tavla, integrerad länk i 18 k, glasring besatt med 36 st briljanter 0,02 ct (0,72 ct totalt), boett nr: 857444, diameter ca 25 mm, vikt 51 g

Glas med smärre repor

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Juvenia armbandsur 18 k

Budhistorik (7 bud)
1736514
12 000
1742322
11 500
1736514
11 000
1742309
10 500
1736514
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
13 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.