Breitling Super Ocean

291844

BREITLING, herrarmbandsur, SuperOcean, ca 1997, stål, automatiskt urverk, datum, Professionallänk I, viklås, mineralglas, heliumventil, cal: 17 (ETA 2824-2), ref: A 17040, serie nr: 14971, diameter 41,5 mm, inkl. box, certifikat samt instruktionsbok

Box med trasigt gångjärn, bruksslitage, glas med smärre repor

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Herrklockor

Nybrogatan 32, Stockholm

Breitling Super Ocean

Budhistorik (25 bud)
1742451
9 000
1742447
8 800
1742437
8 600
1742429
8 400
1742423
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.