Jaeger-LeCoultre armbandsur i 18 k

291800

JAEGER-LECOULTRE, 18 k guld, herrarmbandsur, 1970-tal, master-quartz, datum, cal: 352, verk nr: 2167761, diameter 41 mm, vikt ca 228 g, originaletui medföljer

Urtavla med smärre slitage

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
1733066
44 000
1732687
35 000
1732560
34 000
1732559
32 000
1730684
30 000

Slutpris SEK:
44 000
4 431 EUR, 5 034 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.