IWC armbandsur i 18 k vitguld

291730

IWC, 18 k vitguld, herrarmbandsur, 1970-tal, datum, stämgaffelverk, blå urtavla med vita index, cal: C 150 (ESA 9162), verk nr: 2201094, ref: 9062, serie nr: 2078984, diameter 38 mm, vikt ca 209 g

Glas med repor, smärre bruksslitage

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Herrklockor

Nybrogatan 32, Stockholm

IWC armbandsur i 18 k vitguld

Budhistorik (7 bud)
1736528
40 000
1733995
30 000
1733015
28 000
1732553
24 000
1725949
15 000

Slutpris SEK:
40 000
4 028 EUR, 4 576 USD
Utropspris SEK:
48 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.