Chopard Monte Carlo armbandsur

291686

CHOPARD, 18 k guld, damarmbandsur, 1980/90-tal, Monte Carlo, quartz, cremevit urtavla med romerska siffror, ref: 2180, boett nr: 159, diameter 29 mm, vikt ca 135 g

Smärre bruksslitage

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
1733068
22 000
1733067
17 500
1733064
14 000
1732695
10 000
1731036
3 200

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
28 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.