Pablo Picasso litografi

291235

PABLO PICASSO (1881-1973), "La Ronde de la Jeunesse", färglitografi, signerad och daterad 25.7 61. i stenen, ej numrerad, 68 x 52,5 cm inklusive ram.

Ej examinerad ur ram.

Fack 18

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (21 bud)
1721459
2 400
1721606
2 400
1721459
1721604
1721459
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.