Pablo Picasso litografi

291232

PABLO PICASSO (1881-1973), Fredsduva, ur fredsmappen, signerad och daterad i stenen 28.12.61, litografi, ej numrerad60 x 75,5 cm inklusive ram.

Ej examinerad ur ram.

Fack 3

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (8 bud)
1721597
1 600
1720425
1720872
1 400
1720425
1 300
1718389

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.