HERLOW-SVENSSON, Bertil - väggobjekt

290911

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Relief, daterad på baksidan med texten Skiss Multi-66, aluminium och bemålat trä, 30x30 cm

Trasiga trådar, slitage

Konst, Skulpturer, Nutida

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
1765738
7 400
1766320
7 200
1765738
6 200
1765092
6 000
1765092
4 200

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.