Cartier damarmbandsur

288667

CARTIER, damarmbandsur, Must de Vermeil, boett i förgylld sterlingstilver, ca 1990, quartz, urtavla med romerska siffror, blånerade visare, originalarmband, spänne i gulddoublé, krona med cabochonslipad safir, ref: 590004, serie nr: 035776, inkl. originaletui, cert, samt instruktionsbok

Smärre slitage

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Damklockor

Nybrogatan 32, Stockholm

Cartier damarmbandsur

Budhistorik (33 bud)
1740442
6 000
1739648
5 800
1740441
5 600
1739648
5 400
1740440
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.