Orientmatta Mahal semiantik

286165

ORIENTMATTA, Mahal, semiantik 1930-tal, Mostafa Ali-mönster, 302x510 cm

Smärre lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta Mahal semiantik

Budhistorik (6 bud)
1753321
15 500
1739141
15 000
1739140
12 000
1738647
8 000
1738297
5 400

Slutpris SEK:
15 500
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer