Orientmatta Mahal semiantik

286165

ORIENTMATTA, Mahal, semiantik 1930-tal, Mostafa Ali-mönster, 302x510 cm

Smärre lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta Mahal semiantik

Budhistorik (6 bud)
1753321
15 500
1739141
15 000
1739140
12 000
1738647
8 000
1738297
5 400

Slutpris SEK:
15 500
1 564 EUR, 1 857 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.