Maria Friberg, Embedded II

283326

MARIA FRIBERG (född 1966): Embedded II, signerad på baksidan Maria Friberg, edition 3/10, videostill: C-print, silikonmonterat på glas, 37x60 cm
Utförd 2006
PROVENIENS: Galleri Charlotte Lund, Stockholm

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Kundcenter

Maria Friberg, Embedded II

Budhistorik (13 bud)
1738721
6 600
1720137
6 400
1720137
6 200
1723503
6 200
1720137
6 000

Slutpris SEK:
6 600
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer