Maria Friberg, Embedded II

283326

MARIA FRIBERG (född 1966): Embedded II, signerad på baksidan Maria Friberg, edition 3/10, videostill: C-print, silikonmonterat på glas, 37x60 cm
Utförd 2006
PROVENIENS: Galleri Charlotte Lund, Stockholm

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Kundcenter

Maria Friberg, Embedded II

Budhistorik (13 bud)
1738721
6 600
1720137
6 400
1720137
6 200
1723503
6 200
1720137
6 000

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.