Max Book, Belgian

283325

MAX BOOK (född 1953): Belgian, signerad och daterad på baksidan MM Book 1990, olja och collage på duk, 34x53,5 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Kundcenter

Max Book, Belgian

Budhistorik (36 bud)
1738640
11 000
1738637
10 500
1738621
10 000
1738631
10 000
1738621
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 110 EUR, 1 318 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.