Max Book, Belgian

283325

MAX BOOK (född 1953): Belgian, signerad och daterad på baksidan MM Book 1990, olja och collage på duk, 34x53,5 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Kundcenter

Max Book, Belgian

Budhistorik (36 bud)
1738640
11 000
1738637
10 500
1738621
10 000
1738631
10 000
1738621
9 800

Slutpris SEK:
11 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer