Sixten Lundbohm, Vid fönstret

283197

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Vid fönstret, signerad och daterad på baksidan Lundbohm Paris 1920, olja på duk, 30x25,5 cm
PROVENIENS: Konstnärens egen samling

Kundcenter

Sixten Lundbohm, Vid fönstret

Budhistorik (6 bud)
1738119
5 000
1737565
3 200
1723197
1722987
2 800
1721960

Slutpris SEK:
5 000
455 EUR, 525 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.