Lennart Jirlow, Violinist

283189

LENNART JIRLOW (född 1936): Violinist, signerad L.Jirlow, olja på pannå, 18x14 cm
PROVENIENS: Särö konstgalleri

Kundcenter

Lennart Jirlow, Violinist

Budhistorik (10 bud)
1737246
18 000
1737076
16 500
1736949
15 000
1732976
14 000
1732478
12 000

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
28 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.