Gunnar Larsson olja

283054

GUNNAR LARSSON (född 1925): "Herakles apoteos", signerad på baksidan Gunnar Larsson 1996, olja på pannå, 31x38 cm

Monter 15

Gunnar Larsson olja

Budhistorik (4 bud)

1737936
1 600
1720184
650
1719464
1718173

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.