Gunnar Larsson olja

283054

GUNNAR LARSSON (född 1925): "Herakles apoteos", signerad på baksidan Gunnar Larsson 1996, olja på pannå, 31x38 cm

Monter 15

Gunnar Larsson olja

Budhistorik (4 bud)

1737936
1 600
1720184
650
1719464
1718173

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer