Annika Svenbro färgetsning

283053

ANNIKA SVENBRO (född 1946): Två figurer II, signerad Annika Svenbro -83, 29/75, färgetsning, 40x50 cm, bladstorlek 55x62 cm

Fack 6

Annika Svenbro färgetsning
Budhistorik (11 bud)
1737732
750
1733080
700
1737731
700
1733080
650
1737728
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.