Annika Svenbro färgetsning

283053

ANNIKA SVENBRO (född 1946): Två figurer II, signerad Annika Svenbro -83, 29/75, färgetsning, 40x50 cm, bladstorlek 55x62 cm

Fack 6

Annika Svenbro färgetsning
Budhistorik (11 bud)
1737732
750
1733080
700
1737731
700
1733080
650
1737728
600

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer