Pippilotti Rist videoverk

283050

PIPPILOTTI RIST (Schweiz, född 1962): "I'm not the girl who misses much", signerad och numrerad Pippilotti Rist 174/300, multipel med illustrerad bok, VHS-band, halsband samt vykort, placerat i plexiglas-box, höjd 24, 45x25 cm, utgiven 1994.

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Monter 13

Pippilotti Rist videoverk

Budhistorik (4 bud)

1720152
1719090
1718205
500
1718170

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.