Pippilotti Rist videoverk

283050

PIPPILOTTI RIST (Schweiz, född 1962): "I'm not the girl who misses much", signerad och numrerad Pippilotti Rist 174/300, multipel med illustrerad bok, VHS-band, halsband samt vykort, placerat i plexiglas-box, höjd 24, 45x25 cm, utgiven 1994.

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Monter 13

Pippilotti Rist videoverk

Budhistorik (4 bud)

1720152
1719090
1718205
500
1718170

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer