Bengt Lindström oljemålning

283049

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, olja på papp-pannå, 31 x 50 cm; utförd på 1950-talet

Tavelvagn 3

Bengt Lindström oljemålning
Budhistorik (3 bud)

1726200
8 000
1718398
6 000
1718384
5 200

Slutpris SEK:
8 000
727 EUR, 840 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.