Bengt Lindström oljemålning

283049

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, olja på papp-pannå, 31 x 50 cm; utförd på 1950-talet

Tavelvagn 3

Bengt Lindström oljemålning
Budhistorik (3 bud)

1726200
8 000
1718398
6 000
1718384
5 200

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer