Olle Bonniér gouache

296111

OLLE BONNIER (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonniér 22.6-57, gouache/blandteknik, 32x23 cm

Rum 17

Olle Bonniér gouache

Budhistorik (10 bud)
1714130
2 400
1713897
1714127
1713897
1712027
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.