Tomas Almberg, Andakt

296097

TOMAS ALMBERG (född 1936) Andakt, Signerad och numrerad T. Almberg I/I samt I/X. Patinerad brons, höjd inklusive sockel 73 cm

Konst, Skulpturer

Tomas Almberg, Andakt

Budhistorik (3 bud)

1704746
7 000
1704745
6 000
1700482

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.