Svepask Sverige

296093

SVEPASK, 1800-talets första hälft, rödmålad med polykrom dekor, höjd 13, diameter 30 cm

Bruksslitage, inre kant delvis av

Diverse, Allmoge

Rum 3

Svepask Sverige

Budhistorik (7 bud)
1713246
600
1713317
550
1713246
500
1713076
450
1704679

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.