Ingrid Elisabet Strandberg

296058

INGRID ELISABET STRANDBERG (1902-?): "Stadens utkant", olja på pannå, enlig etikett a tergo daterad 1924-29, 33x46 cm
ÖVRIGT: Ingrid Elisabet Strandberg var partner med Lars Boëthius

Obetydligt ytmärke

Ingrid Elisabet Strandberg

Budhistorik (1 bud)

1708079
2015-02-25 15:52:11

2015-02-28 kl 16:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.