Anders Palmér oljemålning

296030

ANDERS PALMÉR (född 1958): Kungsträdgården i Stockholm, signerad Palmer, olja på duk, ca 107X140 cm

Obetydlig fläck i ena hörnet

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1710408
8 000
1708138
7 200
1706780
6 000
1704570
5 000
1697734

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.