Anders Hultman

295996

ANDERS HULTMAN (född 1945): Skördefest, signerad Hultman, ea, färglitografi, bladmått 45x52 cm; oramad

Rum 1

Anders Hultman
Budhistorik (13 bud)
1713178
850
1708159
1712923
1708159
750
1712920
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.