Janis Kalnmalis oljemålning

295970

JANIS KALNMALIS (Lettland, född 1939): Traktorförare i landskap, (Ainava ar traktoristien) signerad och daterad 79, olja på duk, 102x122 cm

Rum 4

Janis Kalnmalis oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1714987
1714979
950
1714973
1714763
550
1704785
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.