Cecilia Haupt olja

295952

CECILIA HAUPT (född 1972): "Längtans landskap", monogramsignerad CH 05, även signerad a tergo Cecilia Haupt 2005, olja på duk, 42x36 cm

Fack 17

Cecilia Haupt olja

Budhistorik (27 bud)
1712709
4 800
1710042
4 600
1709963
4 400
1709963
4 200
1708086

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.