Karmstolar

295944

KARMSTOLAR, 1920/30-tal, björk, klädda i mönstrad textil, sitthöjd ca 43 cm

Klädsel med fläckar, slitage

Rum 11

Karmstolar

Budhistorik (10 bud)
1706665
1711853
1706665
850
1710619
1706665
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.