Makode Linde

295941

MAKODE LINDE (född 1983): Hästar, signerad och numrerad Makode 105/165, färglitografi med UV-lack, bladmått 40x30 cm; oramad

Något suddig signatur

Rum 1

Makode Linde
Budhistorik (8 bud)
1713307
1 300
1713304
1713220
1712424
1712423
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.