Mats Åkerman

295933

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Frågan", signerad daterad Mats Åkerman 2013, pigment print, 27x28 cm

Konst, Fotografi

Fack 16

Mats Åkerman
Budhistorik (7 bud)
1712751
1 600
1712386
1712385
1709804
1708094
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.