Damfickur i 18 k guld

295861

DAMFICKUR, 18 k guld, 2 st, 1900-talets början, vitemaljerade urtavlor, ankargång, breguetspiral, innerboett i metall, diameter 35-37 mm, vikt 77 g

En tavla med skador, en med monogram

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Damfickur i 18 k guld

Budhistorik (5 bud)
1711445
3 200
1706965
1706890
2 800
1701601
2 600
1699331
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.