Mitad herrfickur i 14 k guld

295859

MITAD, 14 k guld, fickur, 1900-talets första hälft, savonett, försilvrad urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, innerboett i 14 k stämplad V Henri Leuba, ankargång, verk nr: 1197341, boett nr: 121872, diameter 49,5 mm, vikt ca 74 g

Insida med gravyr, tavla och visare med skador och slitage, verket saknar

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Mitad herrfickur i 14 k guld

Budhistorik (6 bud)
1706894
3 400
1712179
3 200
1706894
1699332
2 600
1698676

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.