Samekniv L L Sunna

295858

SAMEKNIV med slida, signerad L L Sunna, (Lars Levi Sunna), benarbete, längd 23 cm

Slitage

Diverse, Etnografica

Monter 10

Samekniv L L Sunna

Budhistorik (14 bud)
1711766
1711806
1711766
950
1711805
900
1711766
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.