Herrfickur i 14 k guld

295829

FICKUR, 14 k guld, 1900-talet första hälft, savonett, försilvrad urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, planspiral, innerboett i metall, boett nr: 61782, diameter 46 mm, vikt ca 57 g

Spärrhjul med trasig gänga, slitage och bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Herrfickur i 14 k guld

Budhistorik (7 bud)
1706897
2 600
1712738
2 400
1706897
1698681
1699334

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.