Snusdosa silver

295820

SNUSDOSA, silver, niellodekor av hjort, spår av invändig förgyllning, stämplad Möllenborg, Stockholm 1875, längd 9 cm, vikt ca 105 g

Silver

Monter 9

Snusdosa silver

Budhistorik (20 bud)
1712790
1 700
1712784
1 600
1712789
1712784
1 400
1708460
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.