Omega herrfickur i silver

295814

OMEGA, silver samt guldpläterad, 4 st, fickur, 1900-talets första hälft, vitemaljerade urtavlor, diameter 48-50 mm

Skador och slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Omega herrfickur i silver

Budhistorik (18 bud)
1712481
1710498
1712479
1710498
1 900
1709316
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.