Gueridon 1900-tal

295808

GUERIDON, 1900-tal, förgylld, dekor av morian, höjd 93

Rum 11

Gueridon 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
1711909
3 200
1711810
1711807
2 800
1711802
2 600
1710842
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.