Väinö Kola

295793

VÄINÖ KOLA (Finland, född 1937): On reykjanes peninsula No 2, signerad V.Kola samt signerad och daterad på baksidan Väinö Kola 1993, olja på duk, 132x169cm

Rum 8

Väinö Kola

Budhistorik (7 bud)
1711828
1 700
1710513
1 600
1711825
1 600
1710513
1710502

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.