Maurice Brianchon färglitografi

295787

MAURICE BRIANCHON (Frankrike, 1899-1979): Landskapsvy, signerad Brianchon, färglitografi, 32x46 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik

2015-02-27 kl 21:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.