Istvan Bognar oljemålning

295772

ISTVÁN BOGNÁR (1900-talets slut): Svanar i flykt, signerad I Bognár, olja på duk, 30 x 40 cm

Fack 13

Istvan Bognar oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1709568
2015-02-26 07:11:12

2015-02-26 kl 12:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.