Stolar 4 st

295747

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, sits och ryggbricka i rotting, stomme i ek, sitthöjd ca 46 cm

Skador och lagningar

Rum 10

Stolar 4 st

Budhistorik (13 bud)
1702157
900
1700358
850
1697253
1700357
750
1697253
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.