Ljuskrona 1900-tal

295705

LJUSKRONA, 1900-tal, oscariansk stil, förgylld brons, 6 st ljus, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 82, diameter ca 65 cm

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona 1900-tal
Budhistorik (17 bud)
1710765
7 400
1710740
7 200
1710702
7 000
1710702
6 400
1710657
6 200

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.