Figurscener glasmålningar

295592

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (3) Bibliska scener och festscen, varav en monogramsignerad, etikett a tergo Andrezej Galek, bemålat glas, rammått ca 30 x 26 cm

Färgbortfall, glas med sprickor

Fack 17

Figurscener glasmålningar

Budhistorik

2015-02-26 kl 16:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.